rolety Rzymskie Warszawa, znana firma ?

rolety Rzymskie Warszawa, znana firma ?

Jaki sklep z roletami rzymskimi w Warszawie polecacie? Zależy mi na dużym doborze i przystępnej cenie.

FOTOhihi

Posty: 4

 
Poszukaj koniecznie opinii. Jak to w każdej branży bywa, w roletach na terenie woj. mazowieckiego będziesz mieć do czynienia z fachowcami i pseudo fachowcami. Przejrzyj jeszcze inne fora, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Jest tego naprawdę spora ilość. Pozdrawiam.

Gumis

Posty: 21

 
Tak też będę musiała zrobić. Nie chcę niczego popsuć. Zastanawiam się, jak zamontować rolety, do sufitu czy na oknie? Może znajdę jakąś firmę w mazowieckim, która doradzi najlepsze rozwiązanie.

izzy86

Posty: 24

 
Poszukaj koniecznie opinii. Jak to w każdej branży bywa, w roletach na terenie woj. mazowieckiego będziesz mieć do czynienia z zawodowcami i pseudo zawodowcami. Przejrzyj jeszcze inne fora, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Jest tego faktycznie spora ilość. Pozdrawiam.

Januszek

Posty: 11

 
Tutaj mają super ofertę plis w Warszawie http://ombra.pl/plisy/. Dużo fasonów, barw. Polecam z własnego doświadczenia :) Na stronie wszystko dokładnie opisane i omówione.

Kitas

Posty: 2

 
Mnie podobają się żaluzje drewniane. Podobno ciężej jest z ich montażem. Może tu na forum polecicie jakąś firmę z Warszawy. Nie bardzo się orientuję w temacie, a jak wpiszesz tę frazę w google, to ci wychodzi masa ofert. Można zgłupieć. Ja nie widzę różnicy w samym produkcie, ale montaż na bank jest ważny. Musi być profesjonalnie.

bartek33

Posty: 14

 
One są produkowane z różnego rodzaju tkanin. Wiem, że te najwyższej jakości tkaniny są droższe, ale warto kupić rolety właśnie z takiego materiału. W Warszawie bez problemu znajdziesz usługi montażu, a w przypadku rolet dzień noc to akurat bym polecała taki fachowy montaż.

Fanatyk

Posty: 8

 
No tak właśnie sobie teraz oglądałam i rzeczywiście mam dylemat :( Nie wiem, czy wybrać, żaluzje czy rolety dzień i noc. Widziałam, że w Warszawie jest sporo sprawdzonych sprzedawców, którzy proponują rzeczywiście jakościowy asortyment. Mają i to i to. Fajnie, jakbyście podpowiedzieli coś na temat tych rolet.

mamamaryja

Posty: 22

 
Mąż montował samodzielnie, więc zaoszczędziliśmy parę złotych :) Tyle, że nerwów było przy tym sporo. Jak się nie znacie, to wydaje mi się, że lepiej dopłacić i zamówić usługę. Nie mam pojęcia, ile to kosztuje, ale takich usługodawców od żaluzji w Warszawie jest dużo. Na pewno znajdziesz kogoś do rzeczy :) Czytaj opinie.

wigry00

Posty: 9

 
Podzielam twoją opinię. Wcześniej miałam zwykłe rolety. Teraz w końcu zdecydowałam się na plisy okienne i udało mi się je kupić w mazowieckim w naprawdę dobrej cenie wraz z usługa montażu. Nie chodzi o to, że komuś narzucam wybór, ale plisowane żaluzje są według mnie najlepsze.

jakwaj

Posty: 34