depilacja laserowa w Gdańsku, poszukuję

depilacja laserowa w Gdańsku, poszukuję

Zastanawiam się nad tym czy depilacja laserowa boli? Jeśli korzystaliście już z takiej depilacji to dajcie znać. Podzielcie się wrażeniami, bo troszkę bólu się boję i nie wiem czy się na to decydować czy nie.

piekniśś

Posty: 1

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, natomiast bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i odpowiednio po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, zatem nie polecam innym. Może dziś jest w przeciwnym wypadku ? Nie wiem.

labuh

Posty: 5

 
Te urządzenia, które są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po kilku miesiącach. Zdecydowanie lepszy jest laser i to ten doświadczony.

Joe

Posty: 5

 
Bezboleśnie depilacje laserową w Gdańsku wykonują tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/. Byłam i korzystałam. Mogę potwierdzić, że naprawdę robią to fachowo.

Lupusx

Posty: 7

 
U mnie efekty po depilacji laserem pojawiły się po drugim razie. Jestem zadowolona. Nie spodziewałam się, że to tak dobrze działa. Do tej pory tylko w telewizji widziałam takie zabiegi. Mam wreszcie problem z głowy i nie muszę się stresować włosami.

Dzidzidek

Posty: 4

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała fachowców ze znieczuleniem, dlatego, mimo iż miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bo zwyczajnie to jest mało przyjemne uczucie.

zenio30

Posty: 17

 
Lubię być naturalna, wobec tego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, lecz chyba był jakiś słaby, bo dopiero po paru razach było widać efekty. Ona jest zadowolona zarówno myślę, że jeżeli komuś włosy przeszkadzają to winien się temu zabiegowi poddać. Na co dzień golenie raczej nie ma sensu, bo to strata czasu.

Jacuś

Posty: 12

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest sporo, zatem najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wówczas dowiedzieć.

Fanatyk

Posty: 8

 
Miałam lekki wąsik i niestety codziennie wyrywałam włosy na brodzie. Dobrze, że poszłam na taki zabieg laserem, bo mam problem rozwiązany i jestem szczęśliwa. Cena może nie była niska tym bardziej, że musiałam tam być kilka razy, ale komfort jest nie do opisania. Dla mnie to najlepsze ze wszystkich zabiegów.

gurus44

Posty: 21

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to faktycznie profesjonalnie. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

Jacuś

Posty: 5