Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Jak ocenialiście sprzęt sportowy do domu przed wyborem i na jakich elementach trzeba się skupić najbardziej?

labuh

Posty: 1

 
Nic nie stracisz, bo nawet używany sprzęt sportowy i tak nieźle wartość zachowuje. Strata może ze 20-30% tak realnie. Ludzie chętnie odkupują, jak był normalnie użytkowany, więc nawet jak się lekko pomylisz z kompletowaniem to się nic nie stanie.

Kobitka22

Posty: 2

 
Fajne rzeczy robią, nie tylko dla sportowców, ale też do wykończenia ogrodu w https://www.k-sport.com.pl/, np. huśtawka, ale możesz nie tylko huśtawkę zamontować, tylko hamak, jak już dzieciaki przestaną się bawić, albo chcesz zmienić przeznaczenie. Sprzęt z maksymalną elastycznością wykorzystania i to mi się najbardziej w tym wszystkim podoba.

Black_Riot

Posty: 9

 
Z gwarancją producenta jednak trochę bezpiecznej, a oni dotrzymują. Dlatego wszedłem do tematu. Ogólnie wielu profesjonalnych zawodników się pozytywnie o nich wypowiada.

Dzidzia

Posty: 16

 
Klasyczny trening siłowy robię, mam książkę z dawnych lat, praktycznie cała sylwetka na sztandze obrobiona, w tym stylu https://www.k-sport.com.pl/product-pol-37-Stojaki-wzmocnione-treningowe-do-cwiczen-pod-lawke-sztange-gryf-KSH015.html?rec=102855102. To jest dobra perspektywa, bo stojaki regulowane, a do tego wzmocnione, więc przy progresji i to mocnej, jeżeli chodzi o ciężary to wszystko Ci wytrzyma. Przerabiałem temat i to nie lata, tylko stoi stabilnie, a miejsca na ciężary wystarczająco, przynajmniej na początku :)

beata77

Posty: 12

 
Bardzo przystępne ceny na sprzęt treningowy, głównie do domu https://www.k-sport.com.pl/, ale nie wyobrażaj sobie, że kupujesz coś dla amatorów, wręcz przeciwnie. Sprzęt opatentowany najczęściej, dopracowany pod kątem uchwytów, nie ślizgasz się, maksymalna asekuracja. Ćwiczę cały rok, jak siłownie pozamykali to musiałem kombinować. Zainwestowałem około 2000 złotych, ale mam naprawdę nieźle urządzoną domową siłownię. Pomyśl sobie, za 2 tysiące (mniej więcej oczywiście, dużo zależy od Twojego budżetu) masz wszystko do zrobienia normalnego treningu.

Warszawiak

Posty: 9

 
Jak nie bardzo wiesz, co Ci się sprawdzi na domowej siłowni to przejrzyj poradniki i to publikowane przez faktycznego producenta sprzętu sportowego https://www.k-sport.com.pl i tam ogarniesz krok po kroku. Mi bardzo pomogło, bo tak naprawdę nie musisz wszystkich ćwiczeń nawet robić, tylko bardziej strategiczne podejście wchodzi w grę. Katalog dość bogaty, sprzęt na gwarancji, bez problemu ze wsparciem technicznym.

audi80

Posty: 7

 
Tak, potwierdzam, że ten producent ogarnia. Trafiłem na ten sklep przez poradnik dotyczący ćwiczeń, chyba bicepsa, czy pleców, już do końca nie pamiętam i się zdziwiłem niezłym prowadzeniem.

Black_Riot

Posty: 4

 
U siebie właśnie używam hantli, ale musisz brać takie z idealną wagą, bo jednak jest różnica długoterminowa, jak ćwiczysz na złych ciężarach.

yarofe

Posty: 4

 
Mam coś bardzo podobnego od nich i właśnie zauważyłem, że tworzą sprzęt pod asekurację, żeby człowiek sam mógł poradzić sobie z poważniejszą progresją bez partnera treningowego. Według mnie optymalne podejście dla ćwiczących w domu.

CHatka-eKo

Posty: 3