Baltic Sail 2020, poszukuję!

Baltic Sail 2020, poszukuję!

Interesuje mnie Baltic Sail 2020. Chciałbym się dowiedzieć, gdzie mogę odszukać fajne fotografie z tego właśnie wydarzenia. Interesują mnie naprawdę fajne zdjęcia.

przemek55

Posty: 1

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

quwejt

Posty: 8

 
Zlot Żaglowców uwielbiamy i jeździmy systematycznie od kilku lat. Kiedyś ktoś mi podał specjalną stronę, gdzie można zobaczyć fajne zdjęcia. Jednakże już nie pamiętam, jak się nazywa.

Januszek

Posty: 6

 
Ja również uwielbiam oglądać Baltic Sail 2020. Bardzo interesuje mnie ten temat i co roku jeździmy do Gdańska go oglądać. W tym roku też będziemy z całą naszą rodzinką, a wy?

Zbyszek

Posty: 9

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

xacax

Posty: 7

 
Jeżeli interesuję Cię parada żaglowców, to fotografie możesz zobaczyć na tej stronie internetowej https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Są tam niesłychanie ciekawe zdjęcia z każdego roku, niesłychanie lubię wracać na tę stronę i oglądać fotografie.

Rico

Posty: 27

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze ładne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

czesiek555

Posty: 20

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, iż was nie było. Jednak wydaję mi się, iż można zobaczyć zdjęcia z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

BenK000

Posty: 5

 
Baltic Sail to wydarzenie, jakie muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wtedy jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

drrrr23

Posty: 25

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze śliczne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o nakaz konkretnej strony.

LOOKAS1989

Posty: 22