idealne tętno bieganie, szukam !

idealne tętno bieganie, szukam !

Czy zwracacie uwagę na jakość powietrza a bieganie? Chciałbym dowiedzieć się, czy smog w mieście ma wpływa na nasze zdrowie podczas biegania?

Marys56

Posty: 1

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

stopiw7

Posty: 5

 
Musisz zbadać sobie idealne tętno bieganie. Jest to niezwykle dobre dla ludzi, jakie dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Basia

Posty: 6

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

namok

Posty: 2

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, wobec tego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niesłychanie mnóstwo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Dobruśw90

Posty: 2

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

alibali

Posty: 4

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas olbrzymiego smogu mnóstwo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezmiernie źle wpływa na nasze zdrowie.

Emuuu22

Posty: 7

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Zlomex

Posty: 12

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

TomekK

Posty: 3