meble na wymiar Gdańsk

meble na wymiar Gdańsk

Możecie mi podpowiedzieć, jak się zabrać za zamawianie mebli na wymiar i jak rozpoznać w ogóle dobrego wykonawcę?

Grażyna12

Posty: 2

 
Zamawiałem bibliotekę do swoich prac, do książek, z takim przedziałem tematycznym powiedzmy od producenta Lowen. Po bibliotece jeszcze zleciłem dwie szafy, bo jakość mi się spodobała i prawdopodobnie w następnym roku jeszcze nowa kuchnia dojdzie. Wszystko zrobili pod kątem projektowym tak, jak chciałem, a jakoś też specjalnie długo nie tłumaczyłem. Na zasadzie takiej, że mówisz i ten człowiek rozumie, co do niego mówisz, więc tutaj tak, bardzo pozytywnie. Pozdrawiam przy okazji i podziel się zdjęciami, jak już u nich coś zamówisz.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Ciekawa galeria. Zobaczyłem akurat rozwiązanie, które bardzo mi się podoba i pewnie umówię się niedługo na konsultacje. Dzięki.

Klimer56

Posty: 6

 
Pracują z konglomeratami wszystkich producentów praktycznie, więc opłaca się przejrzeć katalog, inspiracje na FB i ocenić, czy ten styl projektowania się podoba.

xxx000

Posty: 15

 
Byłem na bezpłatnych konsultacjach z ich projektantem i czekam na podpisanie umowy. Ogólnie ogarnięci ludzie. Dzięki za kontakt.

nerkuś

Posty: 3

 
Mocno się w ostatnich latach poprawiły systemy organizacji w meblach. Jak masz dzieci to też uwzględnij odpowiednie zabezpieczenia, bo ludzie o tym podobno często zapominają.

Darjusa

Posty: 27

 
Meble na zamówienie i tak podnoszą wartość nieruchomości, więc moim zdaniem warto w minimum średni budżet celować, reprezentacyjne meble. Sprawdzi się nawet przy ewentualnej sprzedaży mieszkania.

bartek33

Posty: 14

 
No właśnie też zauważyłam, że ludzie na potęgę teraz remonty robią. Więcej czasu wolnego i się człowiek chwyta zaległych projektów prawdopodobnie. Nie wiem, jak to wyjaśnić.

labuh

Posty: 20

 
Kuchni to z klasycznymi, marketowymi rozwiązaniami nawet sobie nie wyobrażam. A co do blatów to masz do dyspozycji nie tylko kamień naturalny, ale też kompozyty bezspoinowe z różnymi nadrukami, więc możesz popytać. Jak producent ogarnia rynek to coś sensownego wymyśli.

bruklin187

Posty: 8

 
Kombinuj w pierwszej kolejności z wysoką zabudową, szczególnie w mniejszych nieruchomościach. W Polsce większość ludzi żyje w dwupokojowych mieszkaniach i to jednak warunkuje nawet proces zamawiania mebli, całej zabudowy. Meble koniecznie zoptymalizowane ze sprzętem AGD.

Anno Domini

Posty: 6