[Oferta] Uprawnienia budowlane - Egzaminy

[Oferta] Uprawnienia budowlane - EgzaminyNasza firma UPRAWNIENIA BUDOWLANE ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, w nadzorze dużo obiektów i w kierowaniu robotami budowlanymi. Nasz zespół składa się z ekspertów dot. przepisów budowlanych, architektów, inżynierów posiadających uprawnienia budowlane praktycznie z każdej specjalności, a także wykładowców z państwowych uczelni politechnicznych w Polsce.

Dzięki naszej fachowej kadrze jesteśmy jedną z firm w Polsce, która przeprowadza szkolenia z architektury i budownictwa. W własnej ofercie posiadamy programy, jakie są w stanie przygotować do egzaminu osoby starające się o uprawnienia budowlane. Nasza baza pytań jest bardzo szeroka i około 95% oferowanych poprzez nas zagadnień, powtarza się na egzaminie. U nas znajdziecie Państwo dwie wersje programowe. Pierwsza z nich dostosowana jest to urządzeń z systemem Windows. Natomiast druga to wersja mobilna, która może być używana na urządzeniach przenośnych.

Dużą zaletą programu jest fakt, że możemy uczyć się niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdujemy. Aby dowiedzieć się więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową https://uprawnienia-budowlane.pl.

ciumar1

Posty: 1

 

Sagerrak

Posty: 11