Ile kosztuje dobry geodeta?

Ile kosztuje dobry geodeta?

Hejka.

Potrzebuję stworzyć mapę do celów projektowych, a do tego zadania konieczny jest mi profesjonalny geodeta z Łodzi.

Jesteście w stanie polecić kogoś sprawdzonego i godnego zaufania?

Anno Domini

Posty: 18

 
Przed rozpoczęciem budowy domu był mi potrzebny geodeta z Łodzi. Koleżanka dała mi namiary na jednego z przedstawicieli tej profesji, a ten nie pojawił się na umówionym spotkaniu. Już wtedy miałam świadomość, że trafiłam na niepoważnego człowieka, z którym wcale nie chcę podejmować współpracy.

Wystarczyłoby przecież zadzwonić i poinformować, że coś mu wypadło!

Marti

Posty: 29

 
Dlaczego wychodzę z założenia, że warto skorzystać z usług firmy geodezyjnej, która działa na lokalnym rynku?

Wszystko przez fakt, iż pracujący w niej geodeci znają teren, a więc mają świadomość o pewnych kwestiach, o których zielonego pojęcia nie może mieć geodeta, który mieszka kilkaset kilometrów dalej.

Lopez58

Posty: 22

 
Gdy w grę wchodzi geodeta w Aleksandrowie Łódzkim to polecam zerknąć na ofertę tej firmy: http://www.geofort.pl.

Porównywałem ich z innymi i są bezsprzecznie najlepsi, po czym skorzystałem z ich usług. Dysponują stosowne uprawnienia, a zarówno bogatą wiedzę i doświadczenie. Kwestie geodezyjne udało mi się zamknąć w mgnieniu oka, a ich pomoc okazała się nieoceniona :)

babuś45

Posty: 33

 
Wynająłem niedawno geodetę w Zgierzu, ale doszedłem do wniosku, że ceny jego usług są dla mnie za wysokie. Podjąłem próbę w mojej opinii z góry skazaną na porażkę, bowiem chciałem… negocjować ceny! Wiecie co?

Udało mi się zminimalizować moje wydatki o 40%, bo w grę wchodziło tylko wznowienie granic działki.

Klara323

Posty: 21

 
Naprawdę sporo potrafią kosztować usługi geodezyjne. Zetknęłam się z nimi, gdy wspólnie z rodziną podjęliśmy się czynności, która polegała na podziale nieruchomości. Pierwszy architekt zaproponował nam taką kwotę, że zrzedły nam miny. Na szczęście nie skorzystaliśmy z jego usług, a wybraliśmy kolejnego przedstawiciela tej profesji, który uznał, iż tamten chciał naciągnąć nieświadomych klientów.

Krakus

Posty: 23

 
Geodeci w Łodzi potrafią zaproponować niezwykle zróżnicowane ceny za wykonanie tych samych usług, o czym przekonałem się na własnym przykładzie. Za wznowienie granic działki jeden chciał blisko trzykrotnie więcej od innego geodety, z jakim miałem przyjemność podjąć współpracę.

Zyskał on moje uznanie i polecam go znajomym.

m3sh

Posty: 30