odszkodowania komunikacyjne, gdzie znajdę info?

odszkodowania komunikacyjne, gdzie znajdę info?

Czy wiecie, kto uzyskuje wyższe odszkodowania komunikacyjne? Na nieszczęście ubezpieczyciel zaproponował niezmiernie niską wypłatę odszkodowania.

Iwona3

Posty: 1

 
Jasne, że możesz się starać o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Nawet powiedziałbym, że musisz się starać.Odezwij się do kancelarii odszkodowawczej i oni Cię dokładnie pokierują w tej sprawie.

Nikuś23

Posty: 2

 
Musisz protokół z wypadku dostarczyć to ubezpieczalni. Jeśli nie masz odpowiednich dokumentów, to raczej nie otrzymasz odszkodowania z oc sprawcy. Możesz również zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej o pomoc.

Black_Riot

Posty: 3

 
Powinien uzyskać bardzo duże odszkodowania powypadkowe. Jeśli ubezpieczyciel nie chce tego dokonać, musisz poprosić o pomoc profesjonalną kancelarię odszkodowawczą.

michał

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne to polecam zajrzeć Ci na tę stronę internetową https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/. Wszystko jest dokładnie opisane, jak postępować i do kogo się zgłosić w razie jakichkolwiek problemów.

Ciapek

Posty: 7

 
Kancelaria odszkodowawcza właśnie pomaga osobom ubiegać się o wyższe odszkodowanie z ubezpieczalni. Warto się do nich odezwać, bo zawsze to będą większe pieniądze.

BenK000

Posty: 12

 
W tym wypadku to tylko kancelaria odszkodowawcza może Ci pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie. Jeśli w przypadku ty również ucierpiała, masz prawo do jeszcze większego odszkodowanie i pokrycie kosztów leczenia.

werwer

Posty: 5

 
Wydaję mi się, że odszkodowaniami warszawa zajmuje się specjalna firma odszkodowawcza. Najlepiej przeczytać opinie w internecie na temat kilku firm i wybierz tą najlepszą.

gruszeczka45

Posty: 6