Nakrętki do felg - jaka firma ?

Nakrętki do felg - jaka firma ?

Hejka. Szukam dobrych opon zimowych bieżnikowanych. Rozmiar, który mnie interesuje to 205/55R16. Jesteście w stanie polecić miejsce, w którym mogę dokonać zakupu?

Radziu

Posty: 26

 
Dobre opony zimowe bieżnikowane powinieneś odszukać właściwie w każdym serwisie, który trudni się ich wymianą.

Chcąc zaoszczędzić możesz rzecz jasna rozejrzeć się za oponami używanymi, które niekoniecznie są mniej korzystnym z perspektywy kierowcy wyborem.

shelby

Posty: 31

 
Długo szukałem odpowiedniego miejsca, gdzie mógłbym kupić felgi stalowe nowe i używane. Zawsze było tak, że ich koszt przewyższał moje możliwości finansowe, ale teraz trafiłem na dobrą ofertę. Z całą pewnością felgi stalowe są w oczach wielu zdecydowanie bardziej cenione od felg aluminiowych.

david011

Posty: 30

 
Wychodzi na to, że na przełomie października i listopada większość kierowców wyciąga z garażu opony zimowe. Przyznam szczerze, że wielu moich znajomych decyduje się na wymianę opon dopiero wówczas, gdy spadnie śnieg, ale nie wydaje mi się to godną naśladowania praktyką :)

dodo1994

Posty: 22

 
Gdy w grę wchodzi naprawa felg aluminiowych to zawsze zgłaszam się do tego serwisu: http://www.uzywaneopony.net/naprawa-prostowanie-felg-spawanie-lodz.html.

Gwarantują mi oni szybki czas realizacji usługi, a jednocześnie wysoką jakość, która jest moim priorytetem. Nie mam także zastrzeżeń do ich cen, które są konkurencyjne. Szczerze polecam!

Sarenka

Posty: 25

 
Co kilka lat kupuję opony zimowe używane, które znajoma firma sprowadza dla mnie z innych krajów. Muszę przyznać, że w Polsce opony po kilku latach jazdy są w zdecydowanie gorszym stanie.

Najważniejszym jest dokonać zakupu opon, które tak naprawdę nie powinny od razu trafić do kosza, bo i takie znajdują się w ofertach niektórych „serwisów”.

Dragon

Posty: 26

 
Gdy moim przedmiotem zainteresowania była wulkanizacja zrobiłem sporo, aby wybrać najlepszy serwis wulkanizacyjny.

Długo by opowiadać, ale popytałem znajomych, kolegów z pracy, poczytałem opinie w Internecie i samodzielnie porównałem oferty poszczególnych wulkanizacji.

Ostatecznie wybór okazał się trafny, więc podjęte przeze mnie działania były skuteczne :)

elemen_th

Posty: 24

 
Warto sprawdzić serwis opon, do którego zamierzamy się udać, co mówię z własnego doświadczenia. Kiedyś trafiłem do kiepskiej serwisu, który zarobił na mnie gigantyczną sumę, a kilka miesięcy później ponownie zmieniałem opony i zapłaciłem dwukrotnie mniej, choć jakość usługi była taka sama. To kwestia, którą należy się zainteresować.

Mr Frog

Posty: 23

 
Kilkukrotnie spotkałem się z sytuacją, gdy znajomym lub komuś z dalszej rodziny skradziono koła, a samochód postawiono na cegłach. Chcąc uniknąć takiego zdarzenia postanowiłem wykorzystać śruby zabezpieczające do kół, które stanowią dość sprawdzone zabezpieczenie. Z całą pewnością stosując je istnieje mniejsze ryzyko kradzieży kół.

Reklama

Posty: 24

 
Bardzo często brakującym elementem przy samodzielnej wymianie felg przez klientów są nakrętki do felg. Większość klientów decyduje się akurat wymienić felgi stalowe na aluminiowe, co mnie zupełnie nie dziwi. Akurat ich zdziwienie jest duże, gdy okazuje się, że dotychczasowe nakrętki nie pasują :)

Pamooko

Posty: 25