kursy samoobrony, znacie ?

kursy samoobrony, znacie ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Mnóstwo o tym słyszałam, lecz nie za niesłychanie wiem jak to wszystko może wygląda?

mniszek56

Posty: 2

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

labuh

Posty: 10

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z przeróżnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy naprawdę wiele nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

cichoszek

Posty: 23

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony otrzymać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

Dzidzidek

Posty: 2

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

Waskijestem

Posty: 7

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

Booss23

Posty: 7

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to faktycznie niezwykle mnóstwo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, zatem należałoby z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Filtry2014

Posty: 3

 
Najistotniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony dostać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym mnóstwo kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

Klimer56

Posty: 6

 
Jeśli instruktor rzeczywiście się na tym zna to ma stosowne certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niezmiernie dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

MisiekKce

Posty: 13

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

Darjusa

Posty: 12